Preskočiť na obsah
Eurotron component

Priemyselná výroba

Eurotron component a.s.

Výroba ostatných elektrických zariadení

Sídlo
Nižná
Od roku
2003
IČO
36 411 418

Eurotron component

Akciová spoločnosť

Aktívna
Sídlo
Závodná 953, 027 43 Nižná
Na trhu od
14. mája 2003
IČO
36 411 418
Právna forma
Akciová spoločnosť
Odbor (SK NACE 27.90)
Výroba ostatných elektrických zariadení

Firma v číslach

23
rokov na trhu
2003
rok vzniku
7
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte Eurotron component

Spoločnosť Eurotron component, a.s. má sídlo na adrese Závodná 953, 027 43 Nižná. Zapísaná je od 14. mája 2003 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výroba ostatných elektrických zariadení“ (27.90). Predmet činnosti tvorí 7 položiek, napríklad výroba elektrických zariadení pre domácnosť, sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti a výroba, montáž, rekonštrukcia.

Základné údaje

Obchodné meno
Eurotron component, a.s.
Právna forma
Akciová spoločnosť
IČO
36 411 418
DIČ
2020130112
Dátum vzniku
14. mája 2003
Sídlo
Závodná 953, 027 43 Nižná
Obchodný register
Okresný súd Žilina, oddiel Sa, vložka č. 10786/L
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 27.90)
Výroba ostatných elektrických zariadení

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa Eurotron component zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 7 položiek.

  • Výroba elektrických zariadení pre domácnosť

  • Sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti

  • Výroba, montáž, rekonštrukcia, opravy a údržba elektrických zariadení a ich častí

  • Sprostredkovanie obchodu s ostatným tovarom

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti

  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom

Zobraziť všetkých 7 položiek predmetu činnosti
  • Výroba elektrických zariadení pre domácnosť
  • Sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti
  • Výroba, montáž, rekonštrukcia, opravy a údržba elektrických zariadení a ich častí
  • Sprostredkovanie obchodu s ostatným tovarom
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom hnuteľných vecí

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli Eurotron component, a.s.?

Sídlo je na adrese Závodná 953, 027 43 Nižná.

Čím sa Eurotron component, a.s. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výroba ostatných elektrických zariadení“ (27.90). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: výroba elektrických zariadení pre domácnosť; sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti; výroba, montáž, rekonštrukcia; sprostredkovanie obchodu s ostatným tovarom.

Aké je IČO – Eurotron component, a.s.?

IČO je 36 411 418, DIČ 2020130112.

Kedy vznikla Eurotron component, a.s.?

Vznik: 14. mája 2003. Na trhu pôsobí 23 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Závodná 953 027 43 Nižná

Registrový súd: Okresný súd Žilina

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Eurotron component, a.s. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese eurotron-component.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.